Konijn in bad. Ik vroeg me af in welke temperatuur een konijn gewassen moet worden?
Ik weet dat een konijn alleen is bad is als het echt nodig is, maar het konijn van mijn broertje heeft allemaal poepresten in zijn vacht vast zitten.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik weet dat een konijn alleen is bad is als het echt nodig is, maar het konijn van mijn broertje heeft allemaal poepresten in zijn vacht vast zitten.
ik zit in het eerste leerjaar van mijn opleiding dierverzorging op niveau vier van het mbo. Ik vind gedragstherapie heel erg leuk en wil daar graag in verder. Ik heb 2 konijnen en eentje is redelijk tam en de ander totaal niet maar ze zijn allebei al 3 jaar. Kan ik ze nog steeds tam krijgen? Ik heb gehoord van de clickertraining en bridge en target. Dit lijken me hele handige en vriendelijke manieren, kan iemand mij meer vertellen over hoe ik dit bij mijn konijnen toepas en of ik mijn konijnen apart moet trainen en welke ik als eerst moet trainen, de 'wilde' of de 'tamme' het zijn trouwens 2 voedsters. alvast bedankt! (dit zijn trouwens mijn eerste konijntjes en voordat ik ze kocht wist er ook ook beschamend weinig van af. heb dus veel dingen verkeerd aangepakt, wil dit graag goed doen)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing