Voor jou als hobbyist is het niet commercieel en voor de ander met als doel op de website van een bedrijf te zetten WEL commercieel.
Zolang jij niet betaald wordt, er niets mee verdient dus ook geen wederdienst hiervoor ontvangt, is het van jouw kant hobbymatig tijdverdrijf.
---
Een hobby kost geld en een bedrijf levert geld op. Dat is kort gezegd het belangrijkste verschil tussen een hobbyist en een ondernemer.
https://hooggevoeligondernemen.nl/hobby/
---
Wanneer bent u géén ondernemer?
Biedt u goederen of diensten gratis aan? Of alleen in de hobby- of familiesfeer? Dan bent u voor ons geen ondernemer. U hoeft dus geen btw te betalen en u hoeft ook niets te vermelden in uw aangifte inkomstenbelasting.
https://www.belastingdienst.nl/wps/wcm/connect/bldcontentnl/belastingdienst/zakelijk/ondernemen/hobby_of_onderneming/
Toegevoegd op 21 januari 2019 10:08: bron, tekst
- Bronnen:
-
https://www.belastingdienst.nl/wps/wcm/con...