Welk virus ? Er zijn namelijk nogal wat -honderden ? Duizenden welicht ? - virussen die in de categorie 'Trojan' vallen ; virussen die zich vermommen als gewone programmaatjes en zo je computer infiltreren - als de soldaten in het Paard van Troje.
Over het algemeen is het handig - als je er zelf absoluut geen verstand van hebt - een handige computerjongen naar te laten kijken. Ben je iets handiger, dan kun je het wellicht zelf door te zoeken naar het virus in kwestie.
Toegevoegd na 1 minuut:
(De precieze aanpak verschilt nog wel, dus daar kan ik hier niks zinnigs over zeggen, maar ze vereisen meestal wel zaken als systeemherstel of gevogel in de registry. Heb je daar geen verstand van, blijf er dan ook liever vanaf. Tijd voor de computer-dokter. )