Kun je in VLC media player miliseconden weergeven?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik ben bezig met m'n verslag en ik had alles van office ingesteld op NL. Soms als ik dan een nieuwe stukje tik, springt de taal controle terug op EN. Ik heb de hele tekst geselecteerd met Ctrl A en daarna weer NL geselecteerd. Maar het gebeurt nog steeds af en toe.
Mijn tablet laat een luid 'bimbam!' horen als ik een e-mail via Hotmail (Outlook) ontvang. Mijn pc geeft echter geen kik en dat vind ik vervelend. Ik zou daar ook een geluid van willen horen als er mail binnenkomt. Kan dat? Ik heb Windows 7 op mijn pc en gebruik Chrome.
En dan bedoel ik met een progje of app en dan mijn tablet op de tv aan te sluiten en zo tv te kunnen kijken
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing