Hoe kan je youtube filmpjes op een dvd zetten?
Ik wil graag wat filmpjes van youtube op een dvd zetten, maar er zijn er zo veel en ik weet echt niet welke goed is of welke fout is. Weet iemand een BETROUWBARE site/software?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wil graag wat filmpjes van youtube op een dvd zetten, maar er zijn er zo veel en ik weet echt niet welke goed is of welke fout is. Weet iemand een BETROUWBARE site/software?
hoe kan ik Incremental back-up maken van mijn pc,ik bedoel hoe kan ik een back-up maken van de nieuwe en gewijzigde bestanden
ik wil niet elke keer volledig back-up maken van D partitie alleen van nieuw bestanden
Met welke gratis tool kan ik doen?
Een website stuurt telkens spam en hoe kan de spam niet meer in m'n postvak IN komen?
Wat is het verschil tussen een Windows 8.1 OEM 64x EN Windows 8.1 Pro? Ik overweeg om windows te kopen alhoewel ik die al heb ge-upgrade van 8 naar 8.1 onder 64x → ziehier → http://prntscr.com/66b4ja
De pro versie is belachelijk duur want we spreken over 159 euro voor 1 gebruiker. Dat zie ik niet echt zitten en toch zijn er mensen die hem vastkrijgen voor een 100-tal euro. Iemand tips?
Toegevoegd na 1 dag:
ik heb de aangegeven stappen gezet (in een bestaand groot document), maar de voetnootnummering begint niet opnieuw.
Toegevoegd na 2 dagen:
dank voor je aanvulling. maar ik zie nog niet hoe ik het pagiinanummer moet wijzigen, jouw instructie komt niet helemaal over.
Toegevoegd na 3 dagen:
sectie breaks had ik al (en een inhoudsopgave.
je aanwijzing: ga op paginanummer staan. ik kom dan niet verder, kan niets wijzigen aan paginanummer (dat mag voor mij ook iedere keer weer met 1 beginnen.
hoe verder te gaan met nootnummering, dus met 1 beginnen weer, ik heb geen idee hoe dat moet
Toegevoegd na 3 dagen:
ik heb het pagina nummer midden rechts op de pagina staan
Toegevoegd na 3 dagen:
ik denk dat ik weet waar het fout gaat. met voetnootnummering bedoel ik niet de pagina'nummer maar de verwijzingen in de tekst met voetnoten (te maken met Alt-Crtl-F
Toegevoegd na 6 dagen:
kan iemand een nadere toelichting geven? ik wacht er dringend op.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing