Klik in je browser op Extra > Invoegtoepassingen beheren. In het venster dat nu verschijnt, klik je links op "Zoekmachines". Vervolgens klik je, links onderin, op "Meer zoekmachines zoeken" (zie afbeelding).
Nu wordt er een nieuw scherm geopend. Bovenaan klik je op "Zoeken" (zie 2e afbeelding) en vervolgens op het logo van Google. In het venster dat nu verschijnt, kun je zien dat het de Nederlandse versie van de zoekmachine is (http://www.google.nl/).
Klik op "Toevoegen aan Internet Explorer" en je keert weer terug naar het scherm met invoegtoepassingen. Verwijder nu alle zoekmachines, behalve Google.nl.
Als je op de regel google.nl gaat staan, kun je onderaan met een vinkje aangeven dat deze zoekmachine niet mag worden veranderd.
Nu kan Google.nl nog als enige zoekmachine in je browser worden gebruikt, ook als je een deel van de webpagina selecteert en dan op "zoeken" klikt.