weet iemand welke videokaart beter is? De rx480 of de gtx 1060? En hoeveel gb?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Zie Foto !
Toegevoegd na 2 minuten:
Excuus voor de eerste foto ik bedoel tweede foto zie de rode lijntje !
Ik zou graag alleen die DVI dingetje willen om op mijn videokaart te solderen !
Mijn harde schijf kan ik wel nog lezen, maar er niks meer op zetten. Met het schijfhulp programma kom ik ook niks verder want die geeft mij alleen de opties om te wissen, terug zetten en deactiveren.
Hallo allemaal
Ik ben een gamer en als ik game dan wil ik noch wel iets snel opzoeken.
maar het probleem is dat ik alleen naar mijn 2e beeldscherm kan gaan als ik op de windows toets druk maar dat duur weer een paar seconden en dat is vervelend. heeft iemand hier een oplossing voor?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing