hoe open ik mijn toshiba-DVD speler?
ik kan het knopje niet vinden en ik heb echt overal gezocht maar is er niet een manier dat je hem vanaf "deze pc" kan openmaken
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik kan het knopje niet vinden en ik heb echt overal gezocht maar is er niet een manier dat je hem vanaf "deze pc" kan openmaken
Zoals jullie op de foto kunnen zien is dit het gedeelte zoals lampje aan uit knop van de computer en de 2 draadjes die er voor zorgen dat de moederbord signaal krijgt om aan en uit te gaan zodra er op de aan/uit knop gedrukt word.
ik wil alleen weten welke ik nu moet pakken voor aan / uit.
moederbord type is niet bekend, het is wel van een Fijitsu siemens ESPRIMO P1500.
De zeer ervaren onder jullie weten waarschijnlijk alleen aan de kleuren al welke de power pinnetje is.
ook een kleine beetje help zoals het vermoeden van een bepaalde pinnetje is al de moeite waard voor mij om dit te proberen.
Na een paar uur uitgezet te zijn start mijn pc enkel na meervoudig herstarten op.
Nadat mijn pc opgestart is, werkt die uitstekend. Opnieuw opstarten verloopt dan ook zonder problemen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing