Hoe ziet een deelteken op de calkulator van mijn PC eruit ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik overweeg deze aan te kopen, maar waarom zou ik kiezen voor de 7200rpm? Er wordt niet specifiek vermeld dat deze sneller is in de specificaties.
https://www.lacie.com/nl/products/product.htm?id=10564
In mijn vorige vraag hat ik gevraagd wat ik nodig had om 3 schermen te kunnen maar nu is mijn vraag: Kunnen jullie 2 goeie VideoKaarten opnoemen. Op 1 scherm wil ik gamen. Andere scherm livestreamen/video bewerken (niet alteid meestal waneer ik niet game) en de anderen bestanden Internet.
Toegevoegd na 3 minuten:
Het liefst een NVDIA Geforce want ik ga Intel Core i7 gebruiken.
Ik heb een groot aantal bijbelstudies legaal gedownload. Deze duren ongeveer 30 minuten per aflevering. Heel graag wil ik deze studies op cd branden maar volgens mij kan ik maar 3 afleveringen op één cd zetten en ik heb behoorlijk wat. Is er een manier waarop ik dit goedkoop(er) kan doen?
Ik wil een extra router nemen omdat de Wifi van het modem niet goed is, maar als ik mijn laptop daarop aansluit, kan hij dan nog steeds met mijn printer communiceren?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing