Wat is het verschil tussen een mediaspeler en een nas?
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
Desktop is 1,5 jaar oud en draait op Windows 7 64 bit
Toegevoegd na 12 minuten:
Mijn beeldscherm doet het gewoon nog wel. Gezocht naar zekering niet gevonden. Waar zit de zekering?
Toegevoegd na 37 minuten:
De Desktop is dood en doet niets meer.
Ik dacht zo,omdat de externe harde schijven op dit moment vrij duur zijn i.v.m.problemen in Thailand,om een interne harde schijf te kopen.naast mijn huidige,en daar dan een besturingssysteem op te installeren,is dit dom of kan dit,ook met de gedachte als er een harde schijf crasht,heb ik er nog een.
En dan bedoel ik qua accu en hardware.
Ik ben een laptop aan het uitzoeken en ik twijfel tussen een toshiba en een samsung. Omdat ik hem lang wil gebruiken en er ook mee ga reizen vraag ik me af welke het langste meegaat bij normaal gebruik.
Via de experia box van KPN, met mijn harde schijf erop aangesloten kan ik ervoor zorgen dat deze toegankelijk is voor iedereen die op het netwerk is aangesloten.
Het probleem is dat, zoals ik al zei, deze toegankelijk is voor iedereen binnen het netwerk. Ik wil alle computers behalve mijn eigen laptop geen toegang verlenen tot die harde schijf.
Het komt er dan dus op neer dat mijn harde schijf dan draadloos voor mijn laptop werkt.
Aldus de vraag: HOE stel ik in dat alleen mijn laptop toegang heeft tot de draadloze externe harde schijf /// Hoe stel ik in dat niemand toegang heeft tot de harde schijf, behalve ik ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing