KPN Experiabox.
Wie weet waar de firmware van de SX551 te vinden is? (De Zilveren.)
Dan heb ik het niet over de originele firmware, Maar die van KPN die ook standaard meegeleverd word.
BVD
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Wie weet waar de firmware van de SX551 te vinden is? (De Zilveren.)
Dan heb ik het niet over de originele firmware, Maar die van KPN die ook standaard meegeleverd word.
BVD
maar hoe komt het dat mijn achterste 2 boxen het niet doen?
ik heb het wel ingesteld in windows 7 en met testen hoor ik ook de achterste 2 (en de rest natuurlijk) maar hoe komt het dan dat ik in itunes niet me achterste 2 boxen hoor als ik een liedje aandruk?? moet ik de muziek ook 5.1 downloaden ?? dus moet de muziek ook special 5.1 zijn of doe ik iets verkeerds??
Ik gebruik mijn laptop (MacBook) heel intensief: om erop te werken, om te lezen, om tv te kijken, om mijn tijd te verdoen op sites als Facebook en GV :-) enz. Als het zonnetje schijnt dan zit ik liever buiten dan binnen, alleen kan ik dan niets meer op het scherm zien. Is er geen manier om buiten toch de laptop te kunnen gebruiken? Ik heb een klein balkonnetje op het zuiden, waar ik heel graag zit maar niet veel manoevreer-ruimte heb en ook een parasols kan monteren of iets dergelijks. Hebben jullie misschien tips voor me?
Toegevoegd na 48 minuten:
Voor de duidelijkheid: het gaat er dus om dat ik vanwege het zonlicht het beeldscherm niet goed kan lezen.
Toegevoegd na 6 dagen:
Bedankt voor de antwoorden. Ik denk dat de laptopshade een goed idee is. Heb het geïmiteerd met een kartonnen doos (echt!) en dat werkt uitstekend. Kreeg wel wat last vanwege het contrast van het felle buitenlicht van die middag (ook in de schaduw) en het staren in een donkere doos. Toen heb ik de zonnehoed opgezet die ik meegenomen had van vakantie in Vietnam (echt!) en dat scheelde een stuk. Zag er vast heel komisch uit, maar ik had wel wat ik zocht. Bedankt, dus!
Dus ook niet in de vorm van een tweede usb kabeltje! Dus echt helemaal GEEN extra voeding, buiten de usb kabel die je nodig hebt voor de data.
Waarschijnlijk zijn het allemaal 1.8 of 2.5 inch factoren, maar welke types en modellen/merken?
Toegevoegd na 1 uur:
Ik snap wel dat elk harddisk bedrijf dit heeft.
Ik wil alleen weten WELKE modellen allemaal, zodat ik dan zelf op zoek kan gaan welke ik aan ga schaffen.
Ik heb van een site 3 liedjes gedownload, als ik op op het liedje klikte (op de site) opende meteen windows media player.
Hij staat nu opgeslagen in een afspeellijst, maar ik kan hem nu niet in 'mijn documenten' openen, en ik kan hem ook niet naar iTunes slepen.
Hoe moet ik dit oplossen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing