Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Besturingssystemen. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over hardware, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Nu XP op de pc, kan ik daar Win7 opzetten zonder te formatteren en zo ja: hoe?

Nu XP op mijn pa's pc en moet er Win7 opzetten, maar heb geen zin in back-uppen en formatteren etc. (tijdgebrek). Of is dit noodzakelijk voor ik Win7 erop zet? Systeemeisen zijn oké voor Win7 en ik weet hoe ik verder alles moet doen. Alleen geen ervaring met installeren ander besturingssysteem op een niet geformatteerde pc.

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

Waarom moet ik kiezen tussen verschillende Windows versies bij het opstarten?

Bij het opstarten van mijn computer krijg ik een scherm waar ik moet kiezen tussen 3 Windows versies, older version of Windows, Windows 7 en nog een. Dit is zo nadat ik Windows 7 heb geïnstaleerd, ik heb de map Windows.old verwijderd, er is alleen een bestand dat is blijven staan en dat ook echt niet weg is te krijgen, waardoor de hele map niet kan worden verwijderd.

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing