Mijn laptop geeft steeds blauw scherm met code x0000003b hoe kan ik dit het best oplossen? Of is dit niet op te lossen?
Het gaat om een windows 7 systeem
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Besturingssystemen. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over hardware, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het gaat om een windows 7 systeem
laptop samsung i7 stond windows 7 home premium op ,ik denk doe er windows 8 opzetten ,maar nu kan ik de turbodriver nergens vinden en nog andere drivers etc ,weet iemand waar ik die vandaan kan halen ,
M,v,g,
Ik wou een spel installeren maar kon dit niet omdat het spel op 32-bit draait en mijn laptop heeft 64bit..
Enige manier waar ik dat wel kan installeren en spelen?
Geen moeilijke toestanden aub, op dat vlak ben ik een simpele :D
hallo, ik heb een macbook air (mid 2011) en ik zou graag een nieuw account aanmaken en dat gebruiken als administrator is dat mogelijk ? en kan ik dan mijn vorig account verwijderen ?
alvast bedankt
Ik heb nu een tijdje mijn mac maar mis wel een aantal game's. Nou wil ik met bootcamp een soort 2de computer (windows) op mijn mac zetten met bootcamp. Nou heb ik nog 2 computers waar ik gewoon windows op heb maar die ik niet meer gebruik om dat ze kapot zijn. Zou ik die windows kunnen overzetten op mijn mac op bootcamp? Want ik geloof niet dat ik een installatie cd heb o.i.d.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing