Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Virussen, Phishing & Malware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media en software vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Welke virusscanner herkent de bflix virus ?

ik heb af en toe last van de bflix virus. Deze installeert zichzelf in de toolbar. Als je tekst leest op internet, dan zie je enkele woorden onderlijnd. Als je daar op gaat staan dan ontvouwt ie zich en komt met teksten als "Win een IPAD!" Ik weet wel een workaround om dat af te zetten, maar het is handig als een virusscanner dat doet. Mijn AVG doet dat niet.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Ik heb backup gemaakt, vanwege virus op pc, nu wil ik mijn backup terug zetten, is dit verantwoord?

Ik heb een backup van mijn computer gemaakt, omdat hier een virus op zat dat langzaam aan mijn bestanden enzo verwijderde. Ik heb toen mijn pc volledig opnieuw geïnstalleerd. Nu wil ik de schijf waar de backup op staat weer aansluiten en de backup terug zetten, kan dit zonder dat er weer een virus op mijn pc komt. En als de backup niet kan kan ik dan wel mijn schijf aansluiten en meteen formatteren.

Alvast bedankt!

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Laster op Facebook?

Er worden over mijn man en mij allerlei verhalen openbaar op Facebook gezet
en nu begint die persoon ook op mijn mobiel berichten te sturen, wat kan ik daar aan doen. Weet iemand het telefoonnummer van Facebook in Amsterdam?

Toegevoegd na 19 minuten:
Die persoon zet die berichten bij zichzelf op Facebook en zet ook onze postcode erbij, ik heb hem al geblokkeerd en als vrienden van ons zeggen dat hij moet stoppen gooit hij die er ook uit.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing