Kan ik een andere virusscanner installeren inplaats van windows defender?
ik gebruik windows 10 en kan ik ook windows defender uitschakelen.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Heb je geprobeerd hem uit en aan te zetten? Hoe herken ik een internetvirus? Zijn er ook toetsenborden voor linkshandigen? Met al je vragen over computers en internet kun je hier terecht.
ik gebruik windows 10 en kan ik ook windows defender uitschakelen.
Hoe kan het dat deze optie aanzetten, seconden weergeven, welke niks voorstelt grafisch of cpu intensief, zodanig meer stroom verbruikt dat microsoft dit hierbij ook nog eens vermeldt ? kan iemand mij uitleggen hoe het kan dat alleen de seconden weer te geven achter de tijd (zie plaatje) extra stroom gebruikt sowieso, en waarom dit hierbij vermeldt wordt ?
Ik wil daar de gewone Maar ik krijg steeds een andere. Zoals op de foto. Hoe verander ik dat? Bij instellingen heb ik al vanalles geprobeerd, maar zonder resultaat. Ik wil diegene die ik krijg als ik op die pijl links boven klik.
Jammer dat ik geen 2 foto's kan plaatsen
Mijn zoon heeft een Steam account met meerdere spellen. Zelf speelt hij graag GTA terwijl ik graag Red Ded Tedempion speel. Mijn vrouw speelt weer graag Planet Zoo. Echter kunnen we dat niet tegelijk spelen. Nu hoor ik dat het wel moet kunnen maar weet niet hoe dat moet. Wie kan me helpen?
Ik gebruik nu vlc op mijn mac book maar kan niet vanuit finder een nr toevoegen en dat is lastig. Weet iemand een andere player die dat wel toestaat?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing