Hoe haal ik de balk tijdens het typen weg?
Als ik op mijn HP pavilion laptop bij sommige typvakken typ komt er een irritante balk tevoorschijn hoe haal ik die weg?
hier een foto:
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Heb je geprobeerd hem uit en aan te zetten? Hoe herken ik een internetvirus? Zijn er ook toetsenborden voor linkshandigen? Met al je vragen over computers en internet kun je hier terecht.
Als ik op mijn HP pavilion laptop bij sommige typvakken typ komt er een irritante balk tevoorschijn hoe haal ik die weg?
hier een foto:
Ik wil een nieuw account aanmaken. De oude is verwijderd. Echter, ik krijg de melding dat het emailadres aan een ander account is gekoppeld (‘een ander account gebruikt...’).
Dit is zeer zeker mijn oude account. Maar die is verwijderd en daar kan ook niet meer op worden ingelogd. Kan je je emailadres niet opnieuw gebruiken?
(wordt via facebook geprobeert op de account te komen)
ik kan geen filmpjes kijken door kliksafe. heeft iemand wat om dat toch te kunnen als het uit staat.?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing