Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Carrière & Werk. Vragen over cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe zit dat met stichtingen die vrijwilligersvergoedingen uitkeren aan vrijwilligers? Melden zij de hoogte van de vergoeding aan de belastingdienst?

Ik heb begrepen dat er door de belastingdienst een koppeling gemaakt wordt met de prive-gegevens van de vrijwilligers. Wat houdt dat in?

En stel dat een Wajongere een aanbod heeft gekregen om als vrijwilliger aan de slag te gaan bij een stichting? En de vergoeding is hoger dan het toegestane bedrag dat een Wajongere als vrijwilliger mag krijgen. Komt het UWV hier achter? Moet je dit melden? En welke gevolgen heeft het als iemand dit niet meldt?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Kan een medewerker die niet om legitimatie vraagt een boete krijgen van zijn/haar werkgever??

Ik had ID van klant verkeerd gelezen en klant was nog geen 16 en kreeg dus per ongeluk wel alcohol mee.
deze was echter gestuurd door de inspectie zelf en was al 2de keer bij dat filiaal en eerste x was bij een collega en en die kreeg een waarschuwing maar nu kreeg dat filiaal een boete en de werkgever zei dat ik die boete zelf moet betalen.
de boete bedraagt €5000 en ik ben 17.

MAG DIT??????

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Waarom word je gekort op je compensatie-uren bij ziekte maar krijg je hiervoor geen salaris?

Ik ben werkzaam bij de overheid en heb een 36 uur contract. Hiervan krijg ik 32 uur uitbetaald en bouw ik 4 uur compensatieverlof op. Voor mijn gevoel betaal ik dus gewoon deze 4 uur zelf. Nu ben ik een behoorlijke tijd door ziekte uit de running geweest en ben daardoor gekort op zowel mijn normale verlofuren als mijn compensatieverlof. Dat ik geen uren op kon bouwen is duidelijk, maar dan zou toch een salaris voor 36 uur moeten ontvangen? Mijn vraag is dan ook, wat zie ik over het hoofd?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing