Wat is de bedoeling van een soort speeddate dus gesprekken gaat hebben met bedrijven bij het werkplein?
Hoe kan je dat aanvragen dat je dat wilt doen en wat kan ik verwachten van zo'n gesprek?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Carrière & Werk. Vragen over cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hoe kan je dat aanvragen dat je dat wilt doen en wat kan ik verwachten van zo'n gesprek?
Ik werk nu bijna een jaar bij een uitzendburo. Nu heb ik vrijdag een sollicitatie gesprek, en wil ik graag weten hoelang mijn uitwerktijd is. Volgens de nbbu cao ben ik nu in fase B, maar ik kan niks concreets vinden over de uitwerkperiode.
Who knows??
De vraag zegt het al.
En wat als er meerdere malen door meerdere collega's aangegeven / gevraagd of ze daar mee willen stoppen?
Meestal gaat het even goed, maar ze vervallen al weer snel in hun oude rookgedrag!
Zelf vind ik het redelijk respectloos als je gewoon blijft roken in het pand.
Het is zelfs al aangegeven door hoger hand, maar nu rookt de eigenaar / directeur ook zo nu en dan binnen.
Aangeven bij de Voedsel en Warenautoriteit?
Mijn baas heeft een grote klus aangeboden gekregen, maar om deze te kunnen realiseren, zal er waarschijnlijk een aantal weken in 3 of 5 ploegendienst gewerkt moeten worden.
Alle medewerkers werken normaal gesproken in dagdienst.
Kan hij, na goedkeuring van de OR, mensen verplichten om in de ploegendienst (en eventueel week-enden) te gaan werken?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing