Waar kan ik mijn camera verzekeren?
Dan bedoel ik mijn gopro hero 5
Stel het wordt gestolen of iemani stoot er tegen aan
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Camera's. Vragen over audio, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Dan bedoel ik mijn gopro hero 5
Stel het wordt gestolen of iemani stoot er tegen aan
ik ben voor het aanschaffen van een Canon spiegelreflex camera op zoek naar antwoord op de volgende vraag; Er zijn websitebezoek die behoorlijk goedkoper zijn dan bv CoolBlue.nl. De reden die ze daarvoor geven is dat de goedkopere websites een internationale versie van het product leveren waar bv CoolBlue een nationale versie levert. Weet iemand het verschil? En heb ik bij het aanschaffen van een internationale versie ook ergens nadeel? Bv handleiding, garantie, werking apparaat, etc.Ik wacht met spanning op een antwoord waar ik iets mee kan! Vast dank!Gr Fred
Ik verhuur enkele vakantiehuizen en het lijkt me aardig om in plaats van statische foto's een opname te maken waarin de kijker zelf door het huis en naar buiten kan bewegen. Dus geen video, maar zoals Google street view.
Wat heb ik nodig? Kan het via een app of heb ik een geavanceerde camera nodig en zo ja, is die eventueel te huur?
Zie voor een voorbeeld bijgaande link. Scroll een beetje naar beneden tot je een gordijn ziet met 'see inside'. Je kunt dan als het ware door het restaurant lopen en zelfs naar buiten. Fantastisch lijkt me dat.
http://www.nycgo.com/restaurants/thalassa-restaurant
Ik wil graag een camera of kets aanschaffen voor de tractorpulling. Ik heb namelijk de afgelopen 3 jaar alles opgenomen met mijn telefoon en heb vaak genoeg niet kunnen filmen aangezien mijn telefoon vol zat.
Ik wil graag dat er een statief onder kan (tegen schokkerig beeld)
Ook moet het OK zijn om in het donker mee te filmen (sommige wedstrijden zijn in het donker)
Aangezien deze trekkers vaak ook snel gaan is het handig dat hij snel focust.
(Als het onduidelijk is hoe snel het gaat is hier een video)
In mijn geval kan ik niet kiezen tussen de panasonic hc vxf990(camcorder) en de panasonic g7 (systeemcamera).
Ik kan niet kiezen tussen deze twee, wat adviseren jullie? Ik zoek namelijk een camera met 4k film en een microfoon aansluiting onder de 800 euro.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing