wat is optischezoom bij een camera?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Camera's. Vragen over audio, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het probleem aan het begin was dat als we op aan drukten, we telkens weer het schermpje kregen te zien waarop stond: schakel uit en weer in. Elke keer weer.
Je kon wel foto's bekijken en verwijderen maar geen foto's maken! Ik heb een paar foto's verwijderd, maar de kaart zit niet vol.
Daarna ging hij helemaal niet meer open. en bleef het scherm op zwart, hij is nu helemaal opgeladen en toch gebeurd er niets.. help alle vakantiefoto's staan er op!
Of is hier een speciaal software voor nodig? Alvast bedankt!
Zover ik weet is AI servo puur voor het blijven focussen op een bewegend voorwerp. Zodra een voorwerp snel van je af of naar je toe beweegt legt dit voorwerp dus een bepaalde afstand af in de tijd dat je afdrukt en de foto wordt genomen.
Hiervoor zijn camera's uitgerust met een "voorspellende AF"
Is dit de AI Servo waar ik het over heb? Op de Canon site worden "AI Servo" en voorspellend focusen apart genoemd.
Terug van vakantie, foto's proberen op pc te zetten. Tijdens transfer loopt kaart vast en is nu dus onleesbaar geworden. is hier nog wat aan te doen?
Thanx alvast!
Toegevoegd na 2 uur:
Het gaat om een sd kaart die niet meer 'gezien' kan worden. Stop m in de laptop en gebeurt niets. In de camera hetzelfde probleem.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing