Hoe heet ook alweer zo'n fotocamera waar de foto direct uit komt?
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Camera's. Vragen over audio, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
Het gaat dus om een beginnende hobby fotograaf. Het moet een camera zijn die relatief goedkoper is dan de meeste spiegelreflexen en het moet wel van goede kwaliteit zijn natuurlijk. Denk maar aan een Canon of Nikon van rond de 500 euro. Maar er zijn zoveel camera's, welke is nou toch het beste?
Een vraag voor de kenners dus!
Ik ben van plan om een canon 550 D te nemen (of een nikon 3100) alleen nu heb ik boven nog en hele mooie ,in-takt gebleven ,verouderde canon T50
met 3 mooie lenzen
alleen passen die nog op de nieuwe eos serie ...: omdat ik dan best heel veel geld bespaart
of past de flitser er nog op
Hallo,
Ik ben op zoek naar een video bewerk programma voor iphone/ipod 4g. Ik wil namelijk filmpjes in slo-motion kunnen zetten met het geluid erbij (ook in slo-mo) welk programma is hier het handigst voor?
Mvg
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing