ik heb een nikon d3100 gekocht heb de gebruik handleiding doorgespit maar vroeg me af of iemand weet hoe je hem instelt op zwartwit foto
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Camera's. Vragen over audio, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Als ik mijn camera een poosje heb gebruikt, dan zijn de batterijen weer leeg, terwijl ze vol zijn. Dus de camera geeft aan dat ze vol zijn, terwijl dit niet zo is.
Ik heb een samsung camcorder. Als ik buiten film hoor je later enorme ruis door de wind.
Hoe kan ik dat voorkomen/weghalen of verminderen?
andere tips om de kwaliteit van filmpjes qua beeld en geluid beter te maken zijn ook welkom!
Ik hoop op bruikbare tips! :)
Ik wil dit gebruiken om opnames van leerkrachten te maken tijdens een les. De ervaring in t onderwijs is dat de omgevingsgeluiden vaak heel aanwezig zijn. Dus dan zou een losse mic handig zijn.
Ik weet wel dat die dingen verschrikkelijk duur zijn maar hoe duur precies?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing