Ik kan met mijn Canon 550D ook filmen. Dit heb ik vanmiddag uitgeprobeerd.
Maar bij het bekijken op mijn PC liep het geluid niet synchroon met de beelden. Hoe kan dat en wat doe je eraan?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Camera's. Vragen over audio, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Maar bij het bekijken op mijn PC liep het geluid niet synchroon met de beelden. Hoe kan dat en wat doe je eraan?
Beste
Ik heb nog een vraagje, de laatste tijd, wanneer ik een nieuw filmpje wil maken, gebeurt het soms dat ik het niet kan openen.
Hier mijn probleem: Ik heb een Fujifilm Ax200, en ik heb de laatste tijd problemen met filmpjes opslaan. Als ik hem aansluit, en dan op mijn filmpje 2x druk, slaat hij dat automatich op in 'Mijn afbeeldingen'. Maar (dit denk ik toch) als het meer dan 500 mb is, duurt het lang, en als het er dan opstaat, en ik naar de eigenschappen kijk, dan is het 0 bytes groot?!
Ook kan ik het dan niet openen in omeven welk programma. Zelfs als ik Pinnacle studio open, en dan via daar direct het filmpje van mijn camera zelf probeer te nemen, komt er een foutmelding op.
Hopelijk is hier een oplossing voor, want ik heb net een filmpje gemaakt, en ik wil het heel graag uploaden.
Mvg.
Waar kan ik DVcams kopen? Dit betreft dus videocamera's, van die handy cams (makkelijk in je hand) die opslaan op een klein tapeje.
Waar kan ik die kopen, want heel veel websites verkopen alleen nog maar Harddisk recorders.
SD/HD maakt niet uit. Liefst zo goedkoop mogelijk, dus SD.
Wanneer ik foto's wil overzetten van een camera naar de harde schijf van de computer via USB kabel, geeft het scherm van de camera "kan geen verbinding maken met computer".....wat is hier een mogelijke oorzaak van en hoe dit euvel te verhelpen ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing