Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Brom- & Snorfietsen. Vragen over auto's, boten, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Bestaan er elektrische brommers?

Hallo,

ik zou graag een elektrische brommer willen aanschaffen. Ik wil alleen niet een scooter design, het voertuig moet dus niet op een scooter lijken. Zelf heb ik hier al een tijdje naar gezocht maar ik vind alleen maar scooters. Ik zou verder graag een 25 km-u versie willen en een die je gewoon via het stopcontact kan opladen. Als iemand mij hiermee zou kunnen helpen zou ik dat erg waarderen.

Alvast bedankt,

Groetjes,

Roy

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Kan ik een puch met een geel kenteken, die 35 km/u rijdt, laten omschrijven naar een blauw kenteken?

Zoals de titel al zegt, ik heb een Puch Maxi uit 87, deze heeft een geel kenteken, door ouderdom gaat deze 35-37 km/u, ik vroeg me af of het mogelijk is om deze brommer nu om te laten schrijven naar een blauw kenteken, zodat ik op het fietspad kan rijden en lekker geen helm op hoef. Alvast bedankt!

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing