Hoelang doet een slak over 100 meter?7?
Benieuwd
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Biologie. Vragen over aardrijkskunde, astrologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Benieuwd
Ik zit in de eerste en ik wou weten wat het nut is van verliefd zijn en verkering hebben. Dankjewel
Ik heb vandaag al meerdere vlinders gezien. Nu is het al half oktober? Klopt dat?
Ik dacht dat vlinders op een bepaald moment eieren leggen, en dat het jaar erna er dan rupsen uit komen, en dat de vlinders sterven, lang voor half oktober?
wat gebeurt er met de spijsvertering?
Op vrijwel elk complex heb je een groep katten: van tuinders, aanlopers, gedumpt. Mijn stelling is: als je die weg zou halen, komen er vanzelf weer nieuwe. Is dat ook zo? En is er een gemiddelde per km2?
Ik hen liever katten die men kent en waar sommige mensen zich over ontfermen, ook kwa ontwormen-vlooien etc dan telkens nieuwe katten, die schuw blijven en parasieten hebben, ongecastreerd zijn etc. Volgens mij heb je dan pas een probleem!
Ik zoek argumenten, cijfers om dit te onderbouwen. En misschien zit ik wel fout, kan ook nog. Zijn hier gegevens over?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing