Waarom zijn katten bang voor water terwijl grote katten er juist graag in zwemmen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Biologie. Vragen over aardrijkskunde, astrologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik zou graag meer uitleg willen hebben over de naaldbomen ( dennen en sparren ) en wat die te maken hebben met bio indicatoren, en hoe ze worden beïnvloed etc.
Als je asperges eet, ruikt je urine daarna heel sterk, en heel "raar" (niet bij iedereen - maar bij mij wel).
Zijn er andere gerechten die hetzelfde effect hebben?
Ik had het vandaag namelijk ook, maar ik heb geen asperges gegeten. Wel courgettesoep - zou het daaraan gelegen kunnen hebben? Of aan een ander ingrediënt dat ik vandaag heb gegeten?
voor bio examen aan het leren..
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing