Als je je vinger er (per ongeluk) afhakt, kun je dan doodbloeden? En zo ja, hoe lang duurt dat?
Onder de voorwaarde dat je er helemaal niks aan doet om de bloedstroom te stoppen.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Biologie. Vragen over aardrijkskunde, astrologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Onder de voorwaarde dat je er helemaal niks aan doet om de bloedstroom te stoppen.
en als de insecten de dieren zouden helpen?
en als de planten ze ook zouden helpen ??
gewoon een vraag uit nieuwsgierigheid :)
ik hoop op antwoord Dado
Ik ben 12 jaar oud en ik slaap meestal heel laat, rond 11 á 12 uur. Ik moet dan om 7 uur / kwart over 7 uit bed, en dan voel ik me erg moe. Ik ben een keer om 6 uur naar bed geweest, en toen was ik óók nog moe.
Kan ik er iets aan doen zodat ik niet heel vroeg naar bed hoef?
Gisteren lekker mosselen gegeten. Daarbij heb ik toch weer minstens honderd van die rakkertjes in de pan gegooid en levend gekookt. Massamoord!
Wat bij mij de vraag deed rijzen: realiseert de mossel zich dat hij eraan gaat en voelt hij daarbij ongemak of zelfs pijn? Of is zijn breintje zo minuscuul dat het allemaal aan hem voorbij gaat?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing