Welke factoren kunnen een besturingssysteem succesvol maken?
Hoe is Windows, Linux, ... succesvol geraakt?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Besturingssystemen. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over hardware, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hoe is Windows, Linux, ... succesvol geraakt?
Ik heb de orginale DVD ik heb de HD geformateerd op een andere PC
maar op het laatst zegt die dat de code die op de hoes staat niet corect is
Ik ben van standaardbrowser internet explorer 11 veranderd naar Mozilla firefox. Moeten de internetsnelkoppelingen dan automatisch mee veranderen naar de nieuwe browser of moet dit handmatig gebeuren. Bij mij is er na het veranderen namelijk geen verandering zichtbaar. Ik werk met Windows 8.1
Toegevoegd na 56 minuten:
De snelkoppelingen hebben na wijziging geen pictogrammen (ze blijven blanco) meer. Ze werken wel maar blijven via IE 11 de webpagina's openen.
als ik op vergrootglas tik, links naast startlogo, kom ik bij 'zoeken in windows'. ik wil naar 'indexeren en zoeken'.
Toegevoegd na 15 uur:
Ik heb indexeren ingetypt. Sta nu in wachtstand. Betekent dit dat pc aan indexeren is? Kan ik intussen wel doorwerken?
Toegevoegd na 17 uur:
windows heeft meer dan een uur naar indexeren gezocht: geen zoekresultaten! hoe nu verder?
Toegevoegd na 18 uur:
als ik het goed begrijp is er nog niks geindexeerd en kom ik niet bij zoeken in spullen....
Toegevoegd na 1 dag:
ik heb de tegels zoveel mogelijk weggehaald
Toegevoegd na 6 dagen:
ik vind nog steeds indexeren niet..
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing