Ik heb windows 7 en krijg het meldingspictogram van het 9nderhoudscentrum niet ingeschakeld. Het vakje blijft uitgeschakeld staan. Hoe los ik dit op?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Besturingssystemen. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over hardware, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Beste mensen,
Mijn pc liep vaak totaal vast, ben naar computer winkel gegaan om te vragen voor hulp, ze hebben nieuw ram geheugen in gezet. pc deed het 3 dagen totdat ik bsod kreeg (http://i44.tinypic.com/10wunf6.jpg) ben terug gegaan en ze zeiden dat er niets aan de hand was, dus heb windows opnieuw geinstalleerd en nu volgt weer dezelfde bsod, weet iemand er raad mee?
ik heb al memory test gedaan, maar die zei dat het gewoon werkte...
Hopelijk weten jullie meer
Rick
Ik wil graag een laptop kopen.
Maar ik weet niet of processor kloksnelheid belangrijk is.
en wat betekend het?
Hallo, Sinds 3 weken heb ik nu Linux Mint op mijn laptop geinstalleerd maar ik ben er achter gekomen dat dit niets voor mij is. Ik wil weer heel graag terug naar windows 7 alleen krijg bij het installeren de melding dat ik geen partitie heb als NTFS. Ik kan nergens vinden hoe ik dit kan krijgen. Alstublieft help mij want ik wil weer heel graag terug naar Windows 7 zodat ik weer een beetje ''normaal'' aan school kan werken. Bij de installatie van Linux Mint heb ik windows 7 volledig verwijderd en Linux Mint is nu het enige besturingssysteem die op mijn laptop staat en dus de volledige harde schijf gebruikt. >.
M.v.g.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing