waarom wil windows xp niet instaleren?
hoi ik wou mijn windows xp herinstaleren maar hij weigerd altijd om de setup uit te voeren. ik heb al bijna alles geprobeerd denk ik. help mij aub
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Besturingssystemen. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over hardware, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
hoi ik wou mijn windows xp herinstaleren maar hij weigerd altijd om de setup uit te voeren. ik heb al bijna alles geprobeerd denk ik. help mij aub
Heb een nieuwe dell computer toetsenbord staat op averty masr kan@ niet vinden WaaR staat die hen nog geen taakbalk in het scherm dus daar kan ik het niet veranderen HELP
ik wilde hem downloaden op mijn desktop, kan ik het programma dan op cd of stick zetten en daar de laptop mee installeren?
zodat je een hele andere software die je kan opzetten. met phoenix service software?
Ik probeer maar lukt telkens niet geeft elke keer fout aan.
Ik wil graag het spel blues brothers spelen en dat kan alleen nog met de dosbox. Vroeger speelde ik dat altijd maar heb geen idee meer hoe dat werkt. Weet iemand misschien hoe ik het spel kan openen.
Toegevoegd na 56 minuten:
ik moet dus een drive aanmaken via dosbox.
dat doe ik dan met mount c c:/
maar nu doet mijn / (slash) teken het niet in dosbox..
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing