Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Belastingen. Vragen over bankieren, beleggen, cryptocurrency, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe zit het met wegenbelasting en verzekering bij een 50/50-deal?

Ik ben van plan om een auto aan te schaffen via een 50/50-deal. Ik betaal nu de helft en betaal het restant over een termijn van 36 termijnen met 0% rente. Nu is het zo dat het juridisch eigendom pas overgaat na betaling van de laatste termijn. Hoe zit dat dan met de wegenbelasting en de verzekering? Is het eigendom niet vereist om die te moeten betalen?

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden

Hoe trek ik de kosten koper af bij de voorlopige aanslag?

Hallo allemaal, wij hebben een nieuwe woning gekocht. Graag wil ik de gemaakte kosten koper aftrekken. Ik weet dat ik niet alle kosten kan aftrekken. De kosten die ik wel mag aftrekken zou ik graag willen opnemen in mijn voorlopige aanslag 2017. Ik zie echter niet waar ik dit in het digitale aangifte programma kan doen.

Wie kan mij helpen?

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden

is het fiscaal handig als ik naast mijn eenmanszaak een ltd open?

ik heb een eensmanszaak, wil graag een ltd oprichten in nl. Dan wil ik 6 maanden factureren van mijn eenmanszaak, 6 maanden van mijn ltd. Dan heb ik maar 28.000 euro inkomen per onderneming. Dan hoef ik heel weinig belasting te betalen. Want ik factureer ook als eenmanszaak eerste 6 maanden aan mijn ltd dat ik consulting advies krijg, en dan weer andersom. Is dit slim?? Een ltd is net als een bv.

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing