Ik ben giften vergeten in te vullen bij opgave belasting. Kan ik dit alsnog doen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Belastingen. Vragen over bankieren, beleggen, cryptocurrency, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb een waarschuwing gehad van de belasting dat het gezamenlijke inkomen van mijn huishouden hoger is dan in hun systeem. Het probleem is nu; ik woon hier hier ALLEEN. Zou het kunnen zijn dat er iemand op mijn adres staat ingeschreven die hier niet woont? En hoe kan ik dit aantonen bij de belasting?
Hallo,
Ik heb 2 weken geleden mijn belastingaangifte over 2012 gedaan. Mijn vraag is wanneer ik mijn aanslag (en daarmee mijn teruggave) ongeveer kan verwachten?
Dus niet een illegale manier, maar een goede manier om minder belasting te betalen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing