ik heb goederen gekocht binnen de EU en btw betaald. waar geef ik de omzet excl. btw op in mijn OB aangifte?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Belastingen. Vragen over bankieren, beleggen, cryptocurrency, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb volgende week een sollicitatiegesprek, ik heb al te horen gekregen dat mocht ik daar komen te werken ik 5.25 bruto per uur ga verdienen. Ik vroeg mij echter af wat dit in netto is. Helaas ben ik dit vergeten te vragen. Ik zelf denk dat dit 4.75 per uur is. Kan iemand mij hier meer over vertellen?
Ter info: Voor +/- 20 uur per week. Ik ben 18 jaar. Branche is horeca.
ticket kado gekregen
Op de website van de Belastingdienst staat dat tot het vermogen oa spaargeld en aandelen. Maar als je bijv. een hele dure auto hebt?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing