Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Belastingen. Vragen over bankieren, beleggen, cryptocurrency, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Ik heb mijn brief van de belastingen teruggave al gekregen, mijn vriend echter niet.. hij heeft t via taxonweb ook gedaan. komt t nog of is er iets?

want als er iets is mis gegaan.. waar moeten we dit gaan navragen?

Toegevoegd na 2 minuten:
Ik heb net bij mijn minfin gekeken en bij mij staat het er dus al die van 2012 aanslagbiljet, bij zijn minfin dus niet.. kan dat echt zo lang duren dan?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Een uitzendbureau berekent in haar factuur 19% btw over doorberekende reiskosten aan onze organisatie door. Mag dat?

Uitzendkrachten / gedetacheerden hebben bij onze organisatie recht op reiskostenvergoedingen. Zo kunnen zij bijvoorbeeld OV-kaarten declareren. Deze declaratie dienen zij in bij het uitzendbureau. Het uitzendbureau keert de gemaakte kosten uit aan de uitzendkracht en brengt dit vervolgens in rekening bij onze organisatie. In de doorberekening naar ons berekend het uitzendbureau echter ook nog 19% btw.

Is deze doorberekening aan te merken als "doorlopende post", waarbij derhalve geen BTW in rekening gebracht dient te worden?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing