waarom moet ik loonbelasting betalen over mijn ziektekosten ( ben aangemeld via mijn werkgever)? zag op mijn loonstrook.
Toegevoegd na 22 minuten:
ik bedoel mijn premie ( ziektekostenverzekering)
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Belastingen. Vragen over bankieren, beleggen, cryptocurrency, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 22 minuten:
ik bedoel mijn premie ( ziektekostenverzekering)
Dit bedrijf zit in Engeland en vraagt om een factuur. Ik heb een baan via een Uitzendbureau en wil alle inkomsten uit de website opgeven als bijverdiensten. Het gaat om een aantal tientjes per maand. Moet ik nu btw berekenen op die factuur?
Ik heb in 2011 tot 31-12 een half jaar een bijbaantje gehad. Op mijn loonstrookjes stond altijd achter Loonheffing, Loonheffing BT, Fiscaal loon BT, Premie WW, Premie ZVW WN en ook Premie ZVW WG een waarde van 0,00.
Mij lijkt daarom dat er niets is dat ik of mijn werkgever onterecht betaald hebben, ook al heb ik niet het hele jaar gewerkt. Is er inderdaad niets terug te vragen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing