Gaan de premies weer omhoog, nu dat de WOZ waarden gelijk zijn aan de verkoopwaarde van de huizen?
Ik heb een bezwaar ingediend. Doe ik dit niet dan zit ik vast aan die WOZ en dan gaan ze natuurlijk weer stiekem die premies verhogen.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Belastingen. Vragen over bankieren, beleggen, cryptocurrency, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb een bezwaar ingediend. Doe ik dit niet dan zit ik vast aan die WOZ en dan gaan ze natuurlijk weer stiekem die premies verhogen.
Ik wil graag weten of je de (intrichting) werkkamer thuis kan af trekken van de belastingen, als je 1 dag thuiswerkt en 4 dagen in de week op kantoor.
Er wordt hier vanuit gegaan dat ik eigen ondernemer ben...dat ben ik dus niet.
Daarnaast had ik begrepen dat er onlangs wijziging is geweest om het thuiswerken te stimuleren en dat er nu WEL een deel aftrekbaar is, alleen ik kan er niks over vinden.
Waarom krijg je een formulier van de belasting of UWV met daarop je naam, adres, woonplaats en sofinr. en is het eerste wat je moet invullen....inderdaad, je naam, adres, woonplaats en sofinr.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing