Wat kan ik gebruiken tegen rimpelige handen?
Mijn handen zijn sinds ik me kan herrinneren heel rimpelig, ik ben onder de 18, en ik heb nooit gerookt. Wel heb ik eczeem , kan het daardoor komen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, huid, make-up en parfum vind je in één van de subcategorieën.
Mijn handen zijn sinds ik me kan herrinneren heel rimpelig, ik ben onder de 18, en ik heb nooit gerookt. Wel heb ik eczeem , kan het daardoor komen?
Ik wil mijn haar een donkere tint geven. Gewoon om iets nieuws te proberen. Ik wil natuurlijk niet mijn haar zo verven dat je het vanaf veraf al ziet dat het geverfd is. Hoe kan ik dit het best aanpakken? En in welke richting qua kleur moet ik gaan zoeken? (Zie foto haarkleur nu)
Ik heb krullend/golvend haar. Ik heb ook een dure taft gel (8). Als ik mijn haar in model wil brengen, haren naar achteren zie foto, dan lukt dit nooit met deze gel of andere. Natuurlijk heb ik gewoon handdoekdroog haar. Maar als ik ga douchen en onder de douche die model probeer aan te brengen, dan is het gewoon goed en lukt het. Ik begrijp dit niet.
Ik wil eigenlijk wel weten hoe ik het toch kan doen zonder in de douche te stappen.
Wordt het na enige tijd minder effectief of bederft het? En maakt het nog uit of de fles open is geweest?
Ik zit hier altijd best wel erg mee bijvoorbeeld op school. Als ik dicht bij mijn vrienden sta dan voel ik me ongemakkelijk. Weet iemand hier iets op?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing