Ik wil graag mijn 2e oorgaatjes laten piercen en dan ook gelijk mijn helix maar klopt het dat het genezingsproces dan langer kan duren? X
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, huid, make-up en parfum vind je in één van de subcategorieën.
Ik koop elke maand haarverf (zonder ammoniak) van het merk Syoss.
Exacte naam: Syoss Oleo Intense Haarverf 1-10 Intensief Zwart
Productomschrijving:
Voor een ultieme kleurintensiteit en een langdurig resultaat gebruik je Syoss Color Oleo Intense 1-10 Intens Zwart Haarkleuring. De haarkleuring is verrijkt met 100% pure oliën en bevat geen ammonia.
Syoss Color Oleo Intense 1-10 Intens Zwart Haarkleuring geeft je een professionele grijsdekking en tot 90% meer glans.
---------------
Nu is mijn vraag, zoals de titel het ook zegt; kan het kwaad als ik deze haarverf na opening (1ste gebruik) een maand blijf bewaren en daarna een tweede keer gebruik?
Ik heb meestal de helft van het doosje nodig en het is een zonde om het telkens weg te gooien...
Ik heb sinds gisteren hechtingen in me gezicht van een chirurg.. maar na dat de verdoving uit was gewerkt is er een traan in het gaas gekomen waardoor die nu nat en onder bloed zit.. ik heb geprobeerd hem eraf te halen maar het gaas trekt de wond open en zit nu in de hechting vast.. wat moet ik doen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing