Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, huid, make-up en parfum vind je in één van de subcategorieën.

Subcategorieën:

Nieuwste vragen

hebben ingenomen vitamines invloed op het reeds gegroeide haar?

Uit je haarzakje groeit een haar. Bekend is dat bepaalde vitamines invloed hebben hoe sterk en gezond een haar uit het zakje groeit. Maar haar is geen levend materiaal, dus als ik nu zou beginnen met inname van bepaalde stoffen, heeft dat ook invloed op de 30 cm haar die ik al heb of alleen op het haar wat vanaf nu uit het zakje komt?

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden

Verbrand in mijn gezicht, iemand tips om deze roodheid te verminderen?

Maandagochtend ben ik onder de zonnebank gegaan voor het eerst: 20 min op 1100 watt. Ik heb geen creme gedaan. Misschien wat dom maargoed, te laat. Nu is het woensdag en is nog steeds mijn hele gezicht knal rood.. Morgen moet ik werken maar foundation kan het gewoon echt niet dekken. Dan lijkt het alsof ik heel me gezicht heb geklad met blush. Iemand tips om deze roodheid te verminderen?

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden

Zijn er mogelijkheden om de hoofdhuid langdurig te kleuren? Zoals tijdelijk gebeurt bij haar verven, maar dan langer.

Ik heb erg dun haar en je ziet de hoofdhuid erdoorheen schijnen. Als je je haar verft, kleurt je hoofdhuid (meestal) ook mee in diezelfde kleur. Dit effect wast snelt weer weg. Maar tijdens die periode valt het minder op dat het haar dun is, omdat je de hoofdhuid minder ziet.

Is er een manier om je hoofdhuid langduriger een dergelijke kleur te geven zonder elke keer je hele haar te moeten verven?

Ritsuka
10 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing