hoe kan ik me haar van donker naar licht verven?
Is bleken de enige optie. Heb nu donkerbruin en wil graag naar lichtbruin of blond. . Kan dat überhaupt?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, huid, make-up en parfum vind je in één van de subcategorieën.
Is bleken de enige optie. Heb nu donkerbruin en wil graag naar lichtbruin of blond. . Kan dat überhaupt?
Ik zie alleen pleister voor likdoorns bovenop tenen en niet voor ertussen in voor bijvoorbeeld kleine teen en een na laatste of noemen we een likdoorn daar anders?
Sorry, daar kom ik weer met m'n parfum vragen. Ik vroeg me af of het originele Opium parfum nog te koop is. Iedereen zegt van niet maar ik kan 'm nog gewoon vinden. Is het dan nog wel de echte als ik 'm op internet kan vinden?
Ik kan 'm bijvoorbeeld vinden op bol.com:
http://www.bol.com/nl/p/yves-saint-laurent-opium-50-ml-eau-de-toilette/9200000008611506/
Ik wil graag het parfum Opium van Yves Saint Laurent hebben in de link (volgens mij de Opium uit 1977):
http://www.fragrantica.com/perfume/Yves-Saint-Laurent/Opium-93.html
Ik vraag me alleen af: is het Eau de Toilette of Eau de Parfum? Ik dacht Eau de Parfum maar als ik het op internet opzoek dan krijg ik hetzelfde flesje met Eau de Toilette. Weet iemand of het EDT of EDP is?
Toegevoegd na 44 seconden:
Ik bedoel degene op het plaatje (en ook in de link).
Toegevoegd na 4 uur:
Nog een vraag: Is er wel een EDP van Opium uit 1977?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing