kan je van ontkleurde haar de uitgroei met blondeer spul bijwerken?
mijn haar is door de kapper ontkleurt daarna paars geverfd.
nu heb ik uitgroei en vroeg me af of ik dit zelf goedkoop kon bijwerken door het te blonderen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, huid, make-up en parfum vind je in één van de subcategorieën.
mijn haar is door de kapper ontkleurt daarna paars geverfd.
nu heb ik uitgroei en vroeg me af of ik dit zelf goedkoop kon bijwerken door het te blonderen?
Ik ben 21 jaar en heb verdeeld over mijn hoofd een stuk of 6 grijze haren. Betekent dit dat ik nu al grijs aan het worden ben?
Toegevoegd na 20 minuten:
Mijn beide ouders waren over de 35 toen ze hun grijze haren kregen. Mijn opas en omas werden ook ruim na hun 35ste grijs. Ik heb heel erg dik en bruin haar. De grijze haren die ik al heb zijn ver uit elkaar. Ik heb erg dik bruin haar waardoor deze grijze haren erg opvallen en heb ze dan ook uitgetrokken. Ik vraag het me af of ik wel grijs word, want misschien zijn het wel een paar haartjes die gekneusd zijn?
Ik wilde hem via Bol.com bestellen wat ik normaal altijd doe, hij is sowieso niet in de winkels te vinden, alleen ik kon hem niet bestellen.
Toen ben ik verder gaan googelen en dacht ik 2 keer dat ik hem gevonden had maar toen ik hem kreeg bleek hij bruin te zijn. Eén website zei dat Max Factor de mascara uit het assortiment heeft gehaald, weet iemand waarom dit is?
En waar ik eventueel de zwarte nog kan bestellen/kopen? Ben heel erg gesteld op deze mascara
Op veel blogs lees je dat bepaalde cosmetica wordt aangevuld/verdunt met gedestilleerd water (van bijv. de apotheek). Ik vraag me af of dit wel geschikt is voor de gezichtshuid? Want ik lees hier tegenstrijdige verhalen over.
Is gedestilleerd water trouwens hetzelfde als de Aqua die in bijna alle cosmetica zit? Dan zou het is principe geschikt zijn om te mengen. (?)
Kunnen ingegroeide haren vanzelf weer naar buiten groeien als je bijvoorbeeld een tijdje niet scheert? Als je veel ingegroeide haren hebt is het haast onmogelijk om deze allemaal te verwijderen met een pincet/naald. Vandaar mijn vraag of de haren ook door gebruik van bijvoorbeeld speciale huidproducten weer naar buiten kunnen groeien, zonder dat je ze zelf 'opereert'..
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing