Hoe kan ik mijn krullend haar weg krijgen?
Ik heb droog, dil, pluizig, lelijk krullend haar. Het is niet kroes, maar het zijn ook geen mooie krullen. Hoe kan ik mijn haar permanent steil maken?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, huid, make-up en parfum vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb droog, dil, pluizig, lelijk krullend haar. Het is niet kroes, maar het zijn ook geen mooie krullen. Hoe kan ik mijn haar permanent steil maken?
Ik heb sinds ik me kan herinneren een kaal plekje van ~2 cm (diameter) aan de zijkant van m'n hoofd. Hier groeit nooit haar, als ik wat langer haar heb dan zie je dat kale plekje niet, maar ik wil in de zomer graag kort haar hebben. Hoe kan ik hier haar laten groeien?
PS: Ik heb dat dit 'Alopecia areata' zou kunnen zijn?
Ik snap dat je het beste naar de kapper kunt voor blondering. Maar nu de zomer eraan komt wil ik graag zelf me haar een beetje blonder maken, meer wat highlights dan me hele haar.
Wat is op de kapper na de beste blondering?
Ik vind het heerlijk om onder de zonnebank te gaan, maar weet dat dit slecht is. Maar wat kan hier nou precies mee beschadigd raken? En kan één keer in de twee weken kwaad? Krijg je er een droge huid van?
Ik heb een gala waarbij ik geen panty aan kan. Mijn benen zijn echt nog in de winterstaat iemand een tip.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing