Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, huid, make-up en parfum vind je in één van de subcategorieën.

Subcategorieën:

Nieuwste vragen

Welk ipl appaart is goed?

Graag wil ik iets nieuws aanbieden in mijn salon, definitief ontharen. Hiervoor moet ik uiteraard eerst een cursus voor gaan volgen, wie heeft er ervaringen mee en kan mij vertellen welke aan te raden zijn. Tevens wil ik natuurlijk een apparaat aanschaffen, op internet heb ik een aantal apparaten bekeken. De prijzen varieren van 5.000 EUR tot 50.000 EUR, dit is nogal een verschil. Weet iemand misschien welke merken aan te raden zijn of juist niet. En of een apparaat van 5.000 EUR aan te raden is voor professioneel gebruik.

Alvast bedankt.

Gr.
Lucienne

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Vaak je naam op je hand schrijven invloed op aderen?

Een paar dagen terug toen ik uit de douche kwam zag ik tot mijn schrik dat mijn naam op mijn hand stond op een ongebruikelijke manier. Na te gaan dat ik al jaren niet mn naam op mijn hand heb geschreven.

Vandaag terugkijkend was er niets, maar nadat ik mijn hand weer onder de warme kraan hield kwam het weer terug. Ik heb er een foto van proberen te maken. Er ontbreekt slechts één streepje bij de K, maar verder is het volledig mijn voornaam in aderen op mijn hand.

Kan het zijn, dat het vele schrijven op mijn hand vroeger hier invloed op gehad heeft en aderen heeft doen opzwellen? Of is het gewoon eng toeval?

Toegevoegd na 1 minuut:
Blijkbaar werken de geuploade foto's niet.

Foto1: http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s480x480/540013_448035825253211_667409322_n.jpg
Foto2: http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/395034_448033061920154_806083583_n.jpg

Toegevoegd na 2 minuten:
Handig om ook even te vertellen dat mijn voornaam "Ken" is.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Welke neutrale deo kan ik het beste gebruiken om zweet tegen te gaan?

Ik wil graag nieuwe deo. ik gebruik meestal axe, die ruiken wel lekker, maar dan mengt mijn zweetgeur met die deo geur dus ik wil andere deo (het liefste zonder geur) die gewoon het zweten of het stinken van zweet tegen gaat. Als ik axe deo gebruik en ik wil ook een geurtje gebruiken ruik je weinig meer van dat geurtje. Spuitbussen met deo schijnt hier niet goed voor te zijn maar je schijnt beter rollers of sticks te kunnen gebruiken. Ik zweet best snel en deze geur is niet echt makkelijk weg te halen. Ik douche bijna elke ochtend.
Welke deo kan ik nu het beste halen om de geur van zweet tegen te gaan en om in combinatie met een geurtje te gebruiken? Het liefste iets wat je gewoon in de stad kan halen en niet iets waar je helemaal voor op pad moet om het te vinden.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing