Kan er andere radio in Honda Civic 1.4i uit 2005?
Weet iemand of je de radio van een Honda Civic 1.4i uit 2005 kan vervangen? Is dit makkelijk zelf te doen of beter laten doen? Waar moet ik op letten?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Auto's. Vragen over boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Weet iemand of je de radio van een Honda Civic 1.4i uit 2005 kan vervangen? Is dit makkelijk zelf te doen of beter laten doen? Waar moet ik op letten?
Steenmarters knagen de kabels van mijn auto door, ik heb al een pieper onder de motorkap laten plaatsen, gaas onder de auto gelegden een doek met ammoniak.
Wat kan ik nog meer doen?
Enkele weken heb ik weer last van een auto die vanbinnen stinkt naar oud muf water. Ik heb meerdere malen mijn auto van binnen schoon gemaakt en air fresh erin gehad.
Na de regen van afgelopen tijd was het weer zover, weer die muffe geur.
Ik heb het plafond (hemel), de vloer, deurmatten, etc gecontroleerd op vocht, niks.
Toen deed ik het recht achterportier open en een hele bak water kwam eruit vallen. Het water hoop zich op in de rand van het deurportier, hoe het er komt weet ik niet.
Weet iemand wat de oorzaak is en een oplossing?
Auto is een VW polo uit jaar 2006.
Het gaat om een Volkswagen Transporter T3. Was in gebruik bij politie als surveillancewagen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing