Wanneer heb je het meest last van zijwind?
Met een auto, niet al te zwaar, op een provinciale weg.
Toegevoegd na 52 seconden:
Als je juist harder of zachter gaat rijden.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Auto's. Vragen over boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Met een auto, niet al te zwaar, op een provinciale weg.
Toegevoegd na 52 seconden:
Als je juist harder of zachter gaat rijden.
Wij willen een dag een mercedes 280SE (cabriolet) huren. Weet iemand waar dat kan? En voor hoeveel.
Ik wil mijn standaard autoradio vervangen, maar na verwijdering blijft er een groot gat achter. De standaard radio zat vast met schroeven (fabrieks-af). Nu begrijp ik dat er gewerkt wordt met 1DIN of 2DIN, want (het frame van) mijn Sony radio (de nieuwe dus) kan ik er niet in krijgen. Dit omdat er dus gewoon een groot gat zit i.p.v. een 1DIN uitsparing.
Hoe zorg ik nu dat ik een 1DIN "gat" krijg, zodat ik een frame/bracket van een willekeurige autoradio erin kan schuiven?
soms is het er 1, soms 2
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing