Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Auto's. Vragen over boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wie heeft er wel eens aan het eind van een korte invoegstrook op snelweg stilgestaan omdat niemand ruimte maakte ?

Korte invoegstrook invoegen op snelweg . De invoegstrook loopt tegen een object dood. Dus je MOET wel invoegen . Ik vind sommige van deze invoegstroken gevaarlijk en heb me er al meerdere malen onveilig bij gevoeld. De genoemde situatie ontstaat als het druk is , niemand ruimte maakt en je dus voor het definitieve einde moet afremmen en stilstaat. Wat doe je dan ? Stap je uit en bel je de politie ?

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden
in: Auto's

kan je met een blaasje op je band nog veilig rijden?

we hebben op onze pt cruiser brede banden zitten, dunlop sp sport maxx, maar bij het minste raken van een borduur hebben we een blaasje aan de zijkant van de band. moeten we ook echt dadelijk onze band daarvoor laten vervangen?

Toegevoegd na 12 minuten:
ik vreesde er al voor, het is idd op de zijkand een blaasje van iets groter dan 2euro stuk gewoon tegen 2km per uur proberen uit een parking te draaien en weer hebben we het zitten dat is door van die stomme blaasjes dan de 3de band op 3maand tijd en zon band kost dus minstens 150 tot in in sommige benden centrales 270 euro voor de zefde.
het erste is vroeger letten we bijna nooit op die banden, en nooit wat voor en nu 3 banden op 3maand tijd :(

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden
in: Auto's
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing