Startproblemen VW Caddy 2 ltr. DSI
Zojuist probeerde ik mijn auto te starten. Maar zo snel het bewuste spiraallampje uit was en de sleutel door draaide hoorde ik een ratelend geluid.
Iemand een idee wat dit voor een probleem kan zijn?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Auto's. Vragen over boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Zojuist probeerde ik mijn auto te starten. Maar zo snel het bewuste spiraallampje uit was en de sleutel door draaide hoorde ik een ratelend geluid.
Iemand een idee wat dit voor een probleem kan zijn?
Graag opgave RAL- en/of PMS-nummer, indien mogelijk met bronvermelding.
Zie: http://www.ad.nl/binnenland/3286907/Negen_miljoen_uur_minder_in_file.html
Ze meten de filedruk (neem ik aan) a.d.h.v. het aantal files op de snelwegen en niet de provinciale wegen.
Ik zie steeds vaker dat het juist opstroopt in de richting van de snelwegen. Zou het ook daardoor komen dat de filedruk op de snelwegen minder wordt?
(Of in dat laatste geval: bijv. ook 8 maanden vantevoren.)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing