Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Optisch naar digitaal Coax converter, werkt dat?

Dag,

Ik wil graag een Soundbar kopen. Nu hebben de betaalbare soundbars met een degelijke geluidskwaliteit géén coax aansluiting maar alleen een Optisch. Ik heb een wat oudere HD TV van Orion welk Scart aansluitingen heeft én een digitaal Coax (out).
Aangezien ik geen nieuwe tv wil kopen, deze doet het immers goed maar wel goed geluid wil, wil ik dus een soundbar kopen.

Na wat googlen kwam ik converters tegen die het vanuit mijn coax naar een optisch signaal omzetten voor de soundbar.

Werkt dat? Heb je geluidskwaliteit verlies? Zijn er alternatieven naast een soundbar kopen met coax aansluiting? (budget is tot 200E).

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
in: Audio

Hallo, Een vraag over C2000. Ik heb een vergunningportofoon is het mogelijk om daarmee de hulpdient afteluisteren. Motorola GP340 ATEX?

Hallo, Een vraag over C2000.Ik heb sinds gister een portofoon. (Met vergunning) het is de (Motorola GP340 ATEX)Alleen ik heb hem dus nu. Nu was ik aan het kijken of het mogelijk is om hulpdiensten te horen. Maar door middel van (Voorkeurskanalen dat werkt niet) als ik ga naar kanaal 9 - 18 hoor ik telkens een piep die niet ophoudt is het mogelijk om met een vergunning portofoon hulpdiensten afteluisteren?

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
in: Audio
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing