Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kan ik de kwaliteit verbeteren van het aansluiten van een smartphone op een versterker via 3,5mm naar RCA?

Als ik dit doe is ten eerste het volume erg laag, omdat het natuurlijk de hoofdtelefoon uitgang van de smartphone betreft. En ten tweede is de kwaliteit wat minder wat waarschijnlijk door de smartphone zelf komt.

Waarmee zou ik het volume en de kwaliteit kunnen opschroeven? Stel dat ik er een DAC tussen plaats, hoe hoog moet ik dan het volume zetten op de DAC en de op de smartphone?

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
in: Audio

Wattedoen...Waarom staat het volume altijd op maximaal als ik een radiozender van "nederland.fm " aanklik?

Graag uitleg in simpele Jip & Janneke digibeten-taal! :-))

Geluid knalt de speakers uit, alsof je hardstikke doof bent. Het is een dagelijkse ergernis! Kan niet een volume knop vinden om het starten op "normaal" te beginnen. Als ik de volumeknop [in het midden] naar laag schuif, vervolgens de zender aanklik schiet het schuifje naar maximaal en knalt het weer veel te hard uit de boxen!
Krijg hier ook hoofdpijn van!
Mateloos irritant... wat is hier de oplossing voor?

http://www.nederland.fm/

Toegevoegd na 5 dagen:
Hartelijk dank voor het juiste antwoord in de "reacties" alsook in het antwoord!!

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
in: Audio
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing