Hoe kan ik op mijn auto radio JVC KD-LX3R een aux kabel aan de achterkant aansluiten?
kan ik op mijn auto radio JVC KD-LX3R een aux kabel aan de achterkant aansluiten? Of is dat niet mogelijk?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
kan ik op mijn auto radio JVC KD-LX3R een aux kabel aan de achterkant aansluiten? Of is dat niet mogelijk?
Ik vraag me af of dit nodig is, en of dit als het niet van toepassing is het niet je telefoon redelijk snel 'leegzuigt'.
Hallo,
ben aan het twijfelen tussen deze 2 in-ear koptelefoons. Heb voorheen de sennheiser CX300II gehad die me geweldig is bevallen!
Behalve de prijs en de kabellengte kan ik niet veel hierover vinden. http://www.kieskeurig.nl/productvergelijk?product[]=956723&product[]=975771&
Iemand die er verstand van heeft? Of andere suggesties heeft ;) ?
Groeten,
Ludo
De brom ontstaat op het moment dat zowel de radiotuner als mijn PC op de audioversterker zijn aangesloten. Afkoppelen van radiotuner lost het probleem op. Een scheidingstrafo lijkt de oplossing.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing